Vyzkoušela jsem...

19.02.2013 12:04

Sama na sobě jsem vyzkoušela pěstící metodu mezofytoterapie, ještě před tím, než jsem absolvovala školení. Prošla jsem kůrou o třech návštěvách a s výsledkem jsem moc spokojena. Pleť mám v daleko lepší kondici, příjemně hydratovanou, viditelné vyhlazení na čele a v oblasti nosoretních rýh.

 

Mezofytoterapie je nechirurgické kosmetické ošetření pleti  využívající účinné přístrojové zapracování, nejčastěji kyseliny hyaluronové, či různých vitamínových kokteilů do podkoží. Nedochází k žádnému poškození tkáně.

Tuto metodu lze zapojit do pravidelného kosmetického ošetření pleti v salonu, nebo jako kůru pěti sérií opakujicí se po týdnu. Po tuto dobu lze používat k domácímu ošetření krémy, na které je zákaznice zvyklá.  Jedinou kontraindikací je těhotenství a případná alergie na účinnou látku.

Kyselina hyaluronová je jeden z nejlepších hydratačních činitelů.  Je to polysacharid vyskytujíci se v každé tkáni těla. Slouží jako zásobárna vody pro buňky, stárnutím snižuje své schopnosti. Dodáváním nové kyseliny hyaluronové z vnějšku do kůže může napomoci hydrataci mezibuněčného prostoru a tím zvýšit úroveń vlhosti pleti a její vyhlazení.

 

A cena?      V ceně každého ošetření metodou mezoterapie je zahrnuto vždy nové použití jednorázové cartridge, pomocí níž se látky vpravují do podkoží. Jedno ošetření provádím za 500kč, s tím že v kůře pěti, nabízím paté ošetření zdarma.

 

Není to zázrak, ale jeví se mi to jako rozumná investice do  neinvazivní péče o kondici pleti, která může oddálit a nebo pomoci se úplně vyhnout případným chirurgickým zákrokům.  Je to takové příjemnější přijímání plynoucího času.

 

Pokud Vám bude kůra příjemná, doporučuji jednou až dvakrát do roka zopakovat. Ale je to velmi individuální, vhodná je konzultace.